0 (554) 573 11 41  
HİZMETLER

ALÇIPAN  BÖLME  VE  DUVAR  GÖRSELLERİ

Alçıpan bölme duvar sistemleri, alçıpan bölme duvarlar, oluşturulan metal konstrüksiyon üzerine beyaz alçıpan yada yeşil alçıpan alçı plakaların vidalanması ile yapılır. Alçıpan birleşim yerlerine, vida yerlerine derz dolgu alçı işlemleri ile düzgün yüzeyler elde edilir. Alçıpan bölme duvarlar yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlayan uygun sistemlerdir. Alçıpan bölme duvarlar üzerine boya, karo, fayans, duvar kağıdı vb. uygulamalar yapılabilir. Su ve elektrik tesisatları kolayca gizlenebilir.


                         


Duvar Nişleri, yapılarda duvar içinde bırakılan oyuklara verilen isimdir. Yaşam alanlarında duvar süslemeleri arasında hem işlevsel hem de görsel olarak önemli bir yere sahip olan niş, çok eski zamanlardan beri kullanılan bir öğedir.

Duvar Nişleri, alçıpan ve alçı köşe profilleri kullanılarak daha modern ve insanların ihtiyaçlarına cevap verebilen öğelerdir. Duvar Nişleri ev içlerinde salon, oturma odası, yatak odası, banyo ve wc ler de yapılabilir. Televizyon köşesi, kütüphane, bibloluk, duvar rafları ve iç dekorasyonlarda duvar nişleri sıkça kullanılır.

 

                          


ALÇIPAN  ASMA  TAVAN  VE  AYDINLATMA  GÖRSELLERİ

Alçıpan Tavan Sistemleri, mimari projeye göre alçı levha ile asma tavanın yerden yüksekliğinin belirlenmesi için kot ölçümü alınır. Belirlenen ölçümlere uygun metal konstrüksiyon üzerine beyaz alçıpan yada yeşil alçıpan plakaların vidalanması ile yapılır. Alçıpan birleşim yerlerine, vida yerlerine derz dolgu alçı işlemleri ile düzgün yüzeyler elde edilir.Alçıpan asma tavanlar ısı ve ses yalıtımı sağlayan sistemlerdir.

Uygulanan tavan sistemine göre spot, tavan aplik yada tavan ile alçıpan arasına gizlenen led ışık bantları ile aydınlatma konusunda alternatifler sunulur.


                            


DUVAR  TAVAN  BOYA  VE  DUVAR  KAĞIDI  GÖRSELLERİ

Duvar kağıdı, iç mekan duvar yüzeyi, plazma tv ünitesi arka duvarı, kolonlar, alçıpan tavan iç yüzeyleri mutfak tezgah arası duvar, alçıpan duvar nişleri iç yüzeyleri, banyoda duş alanı hariç tüm yüzeyler de tercih edilmektedir.       


bursa boya, boya badana, bursada boyaci, bursa nilüfer boyacı, bursa osmangazi boyacı, bursa yıldırım boyacı, bursa mudanya boyacı, bursa orhangazi boyacı, bursa gemlik boyacı, bursa nilüfer beşevler boyacı, ataevler boyacı, ihsaniye boyacı, ertuğrulkent boyacı, 100.yıl boyacı, görükle boyacı, çekirge boyacı, en iyi boyacı, boyacı ustası bursa, kartonpiyer bursa, bursa alçı işleri, alçısıva nasıl yapılır, satenalçı sıva, en iyi tavan boyası, iyi bir boya badana nasıl yapılır, bursa boya fiyatları, bursa taksitle boya yapan ustalar, boya renkleri, boyama, 1 m2 duvar boya maliyeti nasıl hesaplanır, boya nasıl yapılır, boya kataloğu, badana boya fiyatları, badana fiyatları, badana renkleri, badana bo